Začetna stran > Aktualno > Objavljen je Razpis za vpis v podiplomske študijske programe UM v št. letu 2022/23

Datum objave: 21. 03. 2022

​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Objavili smo Razpis za vpis v podiplomske študijske programe Univerze v Mariboru v študijskem letu 2022/23. Prvi prijavni rok se odpira 25. marca 2022.

V okviru razpisa za vpis je na voljo 64 magistrskih in 35 doktorskih študijskih programov. Besedilo razpisa, tabele z vpisnimi mesti in razpisna besedila fakultet Univerze v Mariboru najdete na spletni strani Vpis na podiplomski študij.

Prvi prijavni rok za vpis v 1. letnik magistrskega študija bo ostal odprt:

• za državljane/-ke RS in državljane/-ke držav članic EU ter za Slovence/-ke brez slovenskega državljanstva do 8. septembra 2022,
  • za državljane/-ke držav nečlanic EU do 31. maja 2022.

Prvi prijavni rok za vpis v 1. letnik doktorskega študija bo ostal odprt:

• za državljane/-ke RS in državljane/-ke držav članic EU do 8. septembra 2022,
  • za Slovence/-ke brez slovenskega državljanstva in državljane/-ke držav nečlanic EU do 31. maja 2022.

👉 Spremljajte prijavne roke in se pravočasno prijavite za vpis na študij v prihodnjem študijskem letu!